Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zdrowe trendy

Jak zadbać o zdrowie? 

Suplementy dla osób aktywnych fizycznie
Nie tylko moda i troska o nienaganną sylwetkę motywuje nas do uprawiania sportu. Biegamy, odwiedzamy siłownię czy wykupujemy karnet na basen w trosce o nasze zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Czujemy, że zmęczenie po spacerze, aerobiku czy meczu w siatkówkę jest zjawiskiem pozytywnym - zwiększony wysiłek fizyczny zmniejsza stres.
Czytaj więcej
Czy zdrowy organizm to tylko kwestia odpowiedniego odżywiania się, sportu i snu?
W przypadku złego samopoczucia czy choroby, zaczynamy zastanawiać się co poszło nie tak? Nieodpowiednia dieta? Mało snu? Brak ruchu? Pewnie tak. Na to pytanie warto jednak odpowiedzieć bardziej holistycznie i zadbać o swój organizm nie tylko poprzez dietę, relaks i aktywność fizyczną, ale także dodatkowo wspierać nasz organizm od środka. Suplementy w zrównoważonej diecie dadzą nam dodatkową siłę i pomogą przywrócić zdrowie.   
Czytaj więcej
Life Light - Ortomolekularne suplementy diety
Indywidualizm to zasada filozofii i etyki, zgodnie z którą jednostka ludzka uznawana jest za najwyższe dobro. Produkty firmy Life Light od 1993 roku wytwarzane są właśnie w myśl tej szczególnej zasady - mają na uwadze indywidualizm każdego człowieka, który jest niepowtarzalny w swej całościowo ujętej istocie. 

Czytaj więcej
pixelpixel