Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2019-09-07

Lunacol wyznacza nowe trendy w suplementacji

LUNACOL

To pierwszy w Europie ogólnodostępny preparat jaki zawiera lunazynę –  unikalnie występujące w przyrodzie białko, które wzbudziło ogromną sensację i nadzieje ludzkości na przełom w wielu dziedzinach nauki. Lunazyna odkryta została dopiero u schyłku XX wieku, długo była substancją tak trudno dostępną, że brakowało jej nawet dla laboratoriów prowadzących badania nad wykorzystaniem jej właściwości w medycynie. Pierwsza technologia izolowania lunazyny z ziaren soi została zastrzeżona patentami.

LUNAZYNA DOSTĘPNA W POLSCE

W jednej kapsułce LunaColu znajduje się aż 5 miligramów pozyskiwanej autorską, polską metodą 10-cio %-owej, aktywnej biologicznie lunazyny, co daje 0,5 miligrama tego białka w formie czystej.  Oprócz Polski, lunazyna dostępna tylko w USA. Jednak zawiera ona maksymalnie 600 ng - miliardowych części grama czystej lunazyny w jednej kapsułce. Tymczasem, jedna polska dawka lunazyny firmy Colway jest  833 razy większa niż amerykańska. 

Mądra i odpowiedzialna suplementacja!  Jakość produktu, prawidłowy proces produkcyjny oraz odpowiednia kompozycja stanowi o skuteczności zastosowanego preparatu. Preparaty firmy Colway charakteryzują się wysoką jakością i dużą przyswajalnością biologiczną. 

 

 

pixelpixel