Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Life Light - Ortomolekularne suplementy diety

2019-05-18
Life Light - Ortomolekularne suplementy dietyIndywidualizm to zasada filozofii i etyki, zgodnie z którą jednostka ludzka uznawana jest za najwyższe dobro. Produkty firmy Life Light od 1993 roku wytwarzane są właśnie w myśl tej szczególnej zasady - mają na uwadze indywidualizm każdego człowieka, który jest niepowtarzalny w swej całościowo ujętej istocie.

W jaki sposób?
1. Produkowane z lokalnych (alpejskich) roślin ze starannie pielęgnowanych ogrodów klasztornych lub z botanicznych zasobów górskich hal, troskliwie zbieranych do dalszego wykorzystania, cechują się wyjątkową czystością i naturalnością surowców z których powstają.
2. Zgodnie z założeniami medycyny ortomolekularnej, zawierają szereg witamin i mikroelementów, istotnych w podtrzymywaniu prawidłowego funkcjonowania procesów przemiany materii, a także wspierających układ odpornościowy organizmu i metabolizm komórkowy.
3. Surowce, z których wytwarza się suplementy, pozytywnie przeszły wszechstronne testy jakościowe.
4. Wszystkie etapy produkcji suplementów – od odbioru surowców, poprzez wytwarzanie naszych wyrobów, aż do etapu wysyłki towarów, są starannie udokumentowane w celu zapewnienia ich najwyższej jakości.
5. Profesjonalny system zarządzania jakością firmy LIFE LIGHT posługuje się zasadami bezpieczeństwa, które wykraczają poza wymagane przez prawo kontrole jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najwyższej jakości suplementów diety jednej z najbardziej innowacyjnych marek na rynku niemieckojęzycznym.


Pokaż więcej wpisów z Maj 2019
pixelpixel